Müşteri Destek

545 588 66 07

 • Kurumsal
 •  

   

   

   

   Bilgi ve deneyimini , genç kadrolarının dinamizm ve araştırmacı ruhuyla birleştiren DOLUNAY Elektrik ve Elektronik maksimum müşteri memnuniyeti felsefesini ilke edinmiştir . Hedefimiz, yüksek teknoloji tabanlı, kaliteli,kuşkuya yer bırakmayacak kadar güvenilir ve ekonomik sistemlerle, müşterilerimize ve iş ortaklarımıza en uygun çözümleri sunarak, onlara kendi alanlarında rekabet avantajı ve üstünlüğü sağlayarak çıtayı en yüksekseğe taşımaktır..

   Her zaman müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve müşterilerini önemseyen firmamız, saygın, dürüst, en son teknolojiyi en erken,müşterilerine sunan bir ekip ile çalışmaktadır . Güvenlik kameraları ve kapalı devre (CCTV) güvenlik sistemleri günümüzde birçok farklı amaç için kullanılmaktadır. Bizler şirket olarak sistemin projelendirilmesinden,kablolama ve altyapının oluşturulması, sistemin teslim edilmesi, oluşabilecek sorun veya arızalar için değerli müşterilerimize destek vermek için hiç durmadan çalışıyoruz.

   Kalitemizi ve müşteri portföyümüzü her geçen gün biraz daha yukarıya taşıyoruz çalışmalarımızda kaliteli ürün ve kaliteli hizmeti sizlere verebilmek için çabalıyoruz . Satış sonrası müşterilerimizi çaresiz bırakmamak için deneyimli ekibimiz ve  teknik servisimizle 7/24 hizmet vermekteyiz. Oluşan sorunları en kısa zamanda çözme sözüveriyoruz. 

   Biz Kendimize Güveniyoruz..

  Hakkımızda

  Lorem Ipsum, dizgi ve baskı endüstrisinde kullanılan mıgır metinlerdir. Lorem Ipsum, adı bilinmeyen bir matbaacının bir hurufat numune ..

  Devamı...